• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Stowarzyszenie Obywatelskie „Dom Polski" powstało w styczniu 1996 roku, jako inicjatywa obywatelska z potrzeby patriotycznej troski o los Ojczyzny, jej obywateli, lokalnych wspólnot i rodzin, w latach trudnej dla Polski transformacji ustrojowej, gospodarczej i  połecznej, w latach przewartościowań ideowych, w latach nadziei i niepewności, ale też w latach, w których kształtowała się demokratyczna wizja Polski i koncepcja uczestnictwa w nowej Europejskiej Rodzinie.

Święto Narodowe Chińskiej Republiki Ludowej1 października przypada 71 rocznica proklamowania Chińskiej Republiki Ludowej. Serdeczna życzenia od członków Stowarzyszenia dla naszych wszystkich Chińskich Przyjaciół.

W tym roku Święto Narodowe Chin obchodzone jest w szczególnych warunkach. Pandemia, epidemia COVID -19 uniemożliwia organizację tradycyjnych uroczystości.
Z okazji rocznicy Zarząd i Członkowie Stowarzszenia Obywatelskiego DOM POLSKI skierowali do do swojego chińskiego partnera CAFIU (Chińskie Stowarzyszenie Porozumienia Międzynarodowego) i na ręce Liu Guangyuan Ambasadora Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce życzenia dla Narodu Chińskiego.
Treść  obu listów w plikach pdf publikujemy poniżej.

List do JE AMBASADORA
List do CAFIU

 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące aktywności stowarzyszenia na swoją skrzynkę email

Stowarzyszenie Obywatelskie Dom Polski
ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 161 lok. 2.
00-867 Warszawa
Tel.: + 48(22)....
e-mail: biuro@dompolski.org.pl
Komórka: + 48 602 744 611 [Sekretarz Zarządu]
Nr. Konta: XVI PKO BP SA Warszawa 75102011690000810200820175

projekt i wykonanie: synermedia.pl