• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Rada Stowarzyszenia

Prezydium Rady
Longin Pastusiak – Przewodniczący Rady
Jerzy Sułek - I Wiceprzewodniczący Rady
Andrzej Angelard – Wiceprzewodniczący Rady
Ryszard Cetnarski – Wiceprzewodniczący Rady
Andrzej Łachut - Wiceprzewodniczący Rady
Ireneusz Makles - Wiceprzewodniczący Rady
Medard Masłowski – Wiceprzewodniczący Rady
Włodzimierz Ulicki – Wiceprzewodniczący Rady
Marek Moroń – Wiceprzewodniczący Rady
Amelia Gapińska – Sekretarz Rady
Łukasz Robak - Sekretarz Rady
Maciej Trzciński - Sekretarz Rady
 
Członkowie Rady
1.    Janusz Bandurski – prezes Zarządu Fundacji "Mazowsze"
2.     Waldemar Błaszczuk – działacz turystyki
3.    Marian Dobrosielski – profesor filozofii
4.    Witold Dobski - dziennikarz
5.    Łukasz Domagała – działacz organizacji studenckiej
6.    Józef Dudziak – działacz samorządu wrocławskiego
7.    Jerzy Gąsowski – profesor archeologii
8.    Jacek Gilski - informatyk
9.    Piotr Guział – działacz samorządu warszawskiego
10.    Piotr Haber - architekt
11.    Barbara Janiszewska - dziennikarka
12.    Władysław Kaczorkiewicz – menadżer turystyki
13.    Michał Kanownik - informatyk
14.    Kazimierz Kłoda – sekretarz Ogólnopolskiej Komisji Historycznej Ruchu Studenckiego
15.    Paweł Kołodziejski – działacz warszawskiego samorządu
16.    Adam Koseski – Rektor Akademii Humanistycznej w Pułtusku
17.    Barbara Kot – działacz samorządowy
18.    Zbigniew Kowal – menadżer turystyki
19.    Edward Krasowski – działacz kultury
20.     Zbigniew Kruszewski – rektor Wyższej Szkoły im. Pawła Wołodkowica w Płocku
21.    Monika Karpińska-Krystek – nauczycielka akademicka
22.    Lidia Kula – działacz samorządu stołecznego
23.    Krystyna Kulczycka – działaczka organizacji kobiecych
24.    Andrzej Kupich – prof. ekonomii
25.    Andrzej Litwak – adwokat
26.    Bogusław Litwiniec - działacz kultury
27.    Adam Ludwiczak – Szef Akademii Komputerowej
28.    Grażyna Magnuszewska - Otulak - pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego
29.    Stefan Majewski – menadżer
30.    Dariusz Makowski – prezes Stowarzyszenia Manufaktur Rzemiosł Artystycznych
32.    Aldona Michalak – prezeska Ligii Kobiet Polskich
33.    Maciej Morawiec – działacz ruchu emerytów i rencistów
34.    Agnieszka Moroń –  działaczka samorządowa ds. społecznych
35.    Mieczysław Olender – prezes Stowarzyszenia "Pro muzyka"
36.    Andrzej Ołtuszewski – działacz samorządu regionalnego Warmii i Mazur
37.    Krystyna Piaseczna - dziennikarka
38.    Grzegorz Pietruczuk – działacz samorządu warszawskiego
39.    Jan Ponulak – prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Słupskiej
40.    Stanisław Popiołek – prezes Stowarzyszenia Polarab
41.    Sława Przybylska - Krzyżanowska - piosenkarka
42.    Marian Przylepa - lekarz
43.    Stanisław Radajewski - adwokat
44.    Maciej Raś – nauczyciel akademicki UW
45.    Urszula Sajkowska – prezeska Fundacji Lingua Mundi
46.    Blanka Siwińska – wiceprezeska Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy"
47.    Tadeusz Skoczek – działacz kultury
48.    Władysław Sokołowski - dyplomata
49.    Rafał Steffen - menadżer
50.    Adam Styka – artysta, malarz, profesor ASP
51.    Alicja Stypułkowska – działaczka warszawskich organizacji samorządowych
52.    Sylwester Szafarz – dyplomata
53.    Andrzej Szczepocki – prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów
54.    Grzegorz Szcześniak – prezes Wolontariatu Młodzieżowego
55.    Jacek Szymański – pracownik służby zdrowia
56.    Krzysztof Szymański - biznesmen
57.    Andrzej Szymura – działacz samorządu śląskiego
58.    Jerzy Śliwiński – działacz samorządowy w Płocku
59.    Ryszard Ulicki – kanclerz Wyższej Szkoły Społecznej w Koszalinie
60.    Andrzej Wawrzyniak – dyrektor Muzeum Azji i Pacyfiku
61.    Grzegorz Wiśniewski – literat, wiceprzewodniczący literatów Polski
62.    Marek Wiśniewski – prezes Polonii Niemieckiej Zgoda
63.    Jerzy Wojciewski - dziennikarz
64.    Tomasz Wojtkiewicz – inżynier budownictwa
65.    Józef Woźniakowski – biznesmen
66.    Olimpia Zaborska – działaczka kultury
67.    Jakub Zajączkowski – zastępca dyrektora Instytutu Stosunków Międzynarodowych UW
68.    Kamil Zaidler – nauczyciel akademicki UG
69.    Elżbieta Żebrowska – działaczka organizacji studenckiej


Komitet Doradczy Stowarzyszenia
Józef Haber – Przewodniczący Komitetu
Wiesław Olszewski – I Wiceprzewodniczący Komitetu
Hanna Gapińska – Wiceprzewodnicząca Komitetu, ekspert ds. finansowych
Janusz Gast – Wiceprzewodniczący Komitetu Doradczego ds. Kultury
Marcin Kaszuba – Wiceprzewodniczący Komitetu, ekspert ds. medialnych
Maria Klimczak - Wiceprzewodnicząca Komitetu, ekspert ds. prawnych
Zbigniew Kłos - Wiceprzewodniczący Komitetu, ekspert ds. Nowych technologii
Jarosław Bagiński - Wiceprzewodniczący Komitetu, ekspert ds. gospodarczych
Grażyna Magnuszewska – Otulak – Wiceprzewodnicząca, ekspert ds. opieki społecznej
Wiktor Masłowski – Wiceprzewodniczący Komitetu, ekspert ds. ochrony zdrowia
Jan Mazur - Wiceprzewodniczący Komitetu, ekspert ds. Polonii Zagranicznej
Tomasz Niesiołowski - Wiceprzewodniczący Komitetu, ekspert ds. gospodarczych
Wojciech Pomykało – Wiceprzewodniczący Komitetu Doradczego ds. Naukowych
Krzysztof Wielecki - Wiceprzewodniczący Komitetu, ekspert ds. naukowych
Witold Góralski - Wiceprzewodniczący Komitetu, ekspert ds. międzynarodowych
Andrzej Tuka - Wiceprzewodniczący Komitetu, ekspert ds. ekologii
Mirosław Zaidler - Wiceprzewodniczący, ekspert ds. kultury

Piotr Makles – Sekretarz Komitetu
Hanna Sojecka - Sekretarz Komitetu
Łukasz Malec - Sekretarz Komitetu
Agnieszka Moroń – Sekretarz Komitetu

Agnieszka Moroń – Sekretarz Komitetu

Stowarzyszenie Obywatelskie Dom Polski
Ul.Wspólna 65 a lok 31,32
00-867 Warszawa
Tel.: + 48(22) 621-11-19
Faks:  +48(22) 621 11 19
Komórka: + 48 601237527
Nr. Konta: XVI PKO BP SA Warszawa 75102011690000810200820175

projekt i wykonanie: synermedia.pl